MD290T11G/15PB-INT
Stock Status
In Stock
Category
Process Automation
Subcategory
AC drives – low voltage > MD290 general purpose AC drive
Inovance MD290T11G/15PB-INT - MD290 general purpose AC drive
15HP VFD 11 kW, 3AC 480V
Price
Contact for Price
Request a quote for pricing and availability
Open loop, three phase, 400 V, 0.4-500 kW; 200 VAC, 0.4-75 kW